... nejen nohami jsem v oblacích ...

29 říjen 2006

Po dlouhé době...

Už jsem se delší dobu promlčel a budu se snažit tuto časovou díru časem částečně zalepit. Vím že už je to delší promlčecí lhůta a zima je skoro na spadnutí a já se v poslední době k fotoaparátu moc často nedostanu, ale věřím že časem to bude lepší a vyplním tyto časové díry záběry světelných okamžiků. Tak alespoň přikládám jeden záběr. Když se tak dívám jak venku lije a blíží se zima, tak se brzo změní motivy mých námětů pro záběry.

12 říjen 2006

Season letter

Anebo lépe řečeno blíží se nám pomalu konec podzimu a nechal jsem se inspirovat dobrou hudbou, podzimním čajem a barevnými variacemi měsíce října. I když už jsou rána značně chladná, tak je ještě stále pěkné počasí, ale co mi nejvíce irituje, jsou vlhké, studené a trvale deštivé dny, které jsou naštěstí stále ještě v nedohlednu i když se obávám že časem přijdou.

07 říjen 2006

4dohody v Parníku

Tak jsem se opět zúčastnil koncertu skupiny 4dohody, kteří včera hráli v ostravském klubu Parník. Musím uznat že jsem byl překvapen kolik lidí se dostavilo a takřka žádná židle nezůstala neobsazená. Po příchodu jsem si dal pivo, abych se uvolnil a těšil se na koncert. Do svého již rozsáhlého playlistu skupina zařadila i pár nových songů, které se mi velice líbily, ale nejvíce se mi líbila písnička s názvem "Periody". Domnívám se, že se jedná o talentovanou skupinu, která je kreativní a dokáže inovovat. Byl bych rád, kdyby se časem objevila na předním žebříčku tvůrců české hudby.

05 říjen 2006

October variation

Letošní babí léto se pomalu dostalo do svého konce a v kalendáři nám již visí měsíc říjen. Jsem nachlazený, mám kašel a rýmu a úpřímně se moc netěším na chladné, deštivé a vlhké dny, které budou stále častější a trvalejší. A tak jsem využil posledních pár krásných teplých dnů prohřátých říjnovým slunečním světlem a zachytil jeho barevné variace. Rozhodl jsem se trochu inovovat od loňské série s názvem october melancholy a přešel jsem tentokrát od černobílé k barevným variacím:-)

02 říjen 2006

When Ghosts visited leaf