... nejen nohami jsem v oblacích ...

28 leden 2007

c'est l'Hiver demain...

14 leden 2007

Sen o zimě

Zima se stále nechce ukázat a venku to vypadá na jaro. Jsem celkově značně frustrovyný a už to nějak prostě nedávám. Citově jsem vyčerpaný a vyřízený. Tak aspoň sním o zimě a své city se snažím vykreslit světlem...

05 leden 2007

Already left

Na konci a na začátku. Spící stromy jsou důkazem nového období pro přírodu. Letošní zima je skutečně na nic. Někteří se radují že je teplo a jiní smutní že chybí sníh a mráz. Já jsem asi ten druhý typ lidí, který má rád námrazu za okny, třpytící se sníh při západu slunce a jasné mrazivé noci za měsíčního svitu. Ještě zima nekončí, tak doufám že nás ještě mile překvapí.

Leaves just at the moment

03 leden 2007

2 / 0 / 0 / 7

Vždycky mi začátky nových roků připadají více či méně sentimentální a melancholicky laděné z konce Vánoc a toho všeho kolem na co jsme se těšili a nyní je už za námi. Člověk se snaží sám sebe popohnat nějak dál, i když mi to připadá čím dál těžší čím jsem starší (a to jsem mladý). Je to nějaký vnitřní svět, ve kterém každý z nás žije. Naše vnitřní já k nám promlouvá a řeší s námi všechno možné i nemožné, někdy i nereálné. Život je někdy překvapivý nečekanými událostmi, tak doufám že letos nás překvapí něčím hezkým.